Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
02/03/2018 - 08:30

Nowy Sącz: Wybraliście najgorszą ulicę w mieście. Czy wynik kogoś zaskoczy?

Która ulica w mieście została uznana p[rzez mieszkańców Nowego Sącza za najgorszą? W naszej sondzie ujęliśmy ich piętnaście, ale okazuje się, że w komentarzach wskazywaliście też kolejne, ale tak naprawdę wynik nie jest zaskoczeniem. 21 procent sądeczan uznało, że najgorszy stan techniczny ma ulica Węgierska.

W sondzie wzięło udział trzystu Czytelników. Procentowo wyniki zamykają się następująco:

Jednak głosujący z miejsca zaznaczyli w komentarzach pod publikacją i na Facebooku, że ulic, które wymagają szybkiej naprawy jest zdecydowanie więcej niż wynika to z naszego zestawienia.

- Ul. Librantowska jako wyjazd z miasta nie była kompleksowo remontowana NIGDY a każde zamknięcie ruchu w Naściszowej powoduje objazd właśnie górą. Gmina już dawno zrobiła piękny odcinek od szkoły w Januszowej, ale część miejska woła o pomstę!!!! CZY MIASTO ZROBI WRESZCIE REMONT? A jeśli nie to oddajcie cała ulicę pod gminę oni wiedzą co i jak zrobić! - alarmuje pani Beata Brzezowska.

Zobacz też: Zakaz jest, a kierowcy? Na Długosza w Nowym Sączu parkowanie po nowemu [ZDJĘCIA]

Czytelnik o nicku ostatniwolnylogin, podobnie jak rzesza innych Czytelników uważa, że miasto najbardziej zaniedbanej drogi powinno przypaść ulicy Jana Pawła II. - Bezapelacyjnie - ul. Jana Pawła II. Jan Paweł w grobie się przewraca - komentuje bezkompromisowo.

Zobacz też: Nowy Sącz: Wybierz z nami najgorszą ulicę w mieście! Zobacz dziurawą galerię [ZDJĘCIA]

Równie bezpardonowy komentarz napłynął ze strony Anny Tr. - Zgadzam się. Jana Pawła, to bardziej umocnienia przeciwartyleryjskie, niż ulica. Tylko tam, to chyba trzeba byłoby zrobić jezdnię z tytanu, żeby zaraz jej ciężarówki nie zniszczyły. W powyższym zestawieniu brakuje też Nawojowskiej - szczególnie odcinka od wiaduktu do Piłsudskiego.

Dalej w waszych wskazaniach pojawiają sie kolejno ulice: Librantowa, Nawojowska, Młyńska, Zyndrama, Sienkiewicza, Szymaszka i Jamnicka.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.; ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu