Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
19/08/2018 - 17:40

Nowy Sącz: Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu. Jedno do kasacji [ZDJĘCIA]

Trzy uszkodzone samochody - taki był skutek zderzenia, do którego doszło dzisiaj, w środku dnia, w potwornym upale na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z Husarską w Nowym Sączu. Jedno z aut, należące do właściciela popularnej sądeckiej restauracji nadaje się najprawdopodobniej już tylko do kasacji. Osobom, które podróżowały w tych pojazdach nic się, na szczęście nie stało.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący dostawczym Citroenem nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, wjechał na skrzyżowanie i tam zderzył się z dwoma samochodami - Fiatem Punto i Fordem Transitem. Na szczęście obyło się bez ofiar.

Przód dostawczego Citroena został kompletnie zniszczony, a przednie koło od strony kierowcy praktycznie oderwane. Zdenerwowany kierowca, który prowadził to auto nie chciał z nami rozmawiać, ani też kierowcy dwóch pozostałych uszkodzonych samochodów.

Na miejsce zdarzenia przyjechał właściciel roztrzaskanego Citroena, gdy tylko dowiedział się o stłuczce.

- Co tu mówić? Kierowca, który jechał moim samochodem najprawdopodobniej zagapił się - mówi właściciel rozbitego Citroena. - "Poszedł na czerwonym". Odbił się od jednego samochodu i uderzył w drugi, a potem jeszcze w krawężnik. Stało się. Chłopak jechał z zamówieniem do klienta. Moje auto nadaje się już chyba tylko do kasacji. Koła pourywane. Szkoda gadać. Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało.

Policjanci ukarali kierowcę Citroena mandatem. Po roztrzaskany samochód  przyjechała pomoc drogowa i zabrała je na lawecie.

Strażacy zasypali miejsca, gdzie wyciekło paliwo sorbentem.

[email protected], Fot. IM.

Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego i Husarskiej
Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Husarskiej


Dziękujemy za przesłanie błędu