Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
04/11/2020 - 11:10

Przyjemniaczek z tego szczupaka, prawda? Kolejny „potwór” z Jeziora Rożnowskiego

W naszym cyklu, w którym prezentujemy rekordowe połowy wędkarzy z Sądecczyzny przyszła pora na dwa pierwsze =szczupaki. To ryby złowione przez Marka Wolaka. Ten większy zdecydowanie zasługuje na miano kolejnego potwora z Jeziora Rożnowskiego.

Nie ukrywamy, że zdjęcia złowionych przez Was okazów za każdym razem wywołują w naszej redakcji wielki entuzjazm i żywe dyskusje w stylu: wyobrażasz sobie, że jesteś w wodzie a takie monstrum przepływa tuż koło ciebie?

Zobacz też: Sum większy od człowieka! Nie uwierzycie ile waży ta ryba!

Po sumie o długości 175 centymetrów gremialnie stwierdziliśmy, że żadne z nas nie weszłoby do starosądeckich stawów nawet pod przymusem. Jesteśmy również przekonani, że podobne reakcje zdjęcia kolejnych rekordowych karpi, sumów, amurów wywołują u naszych Czytelników. Dlatego nadal zachęcamy wszystkich wędkarzy z Sądecczyzny, ale i nie tylko, bo również tych, którzy tu nie mieszkają, ale za to wędkują – przysyłajcie następne fotki, chwalcie się, bo naprawdę warto.

Dziś z kolei mamy przyjemność prezentować dwa pierwsze w naszej galerii szczupaki wyłowione z Jeziora Rożnowskiego przez pana Marka Wolaka. - Gigant szczupak złowiony na Jeziorze Rożnowskim to była moja ryba życia. Wędkuje już 30 lat. To moje hobby i życiowa pasja. Złowiłem kilka szczupaków do 105 cm a teraz mój nowy życiowy rekord, to szczupak, który  miał 120 cm i ważył 12,7 kg. Jestem mega szczęśliwy. Długo na niego czekałem, ale oczywiście potwór wrócił do wody – mówi z satysfakcją wędkarz.

Zobacz też: Jezioro Rożnowskie też ma swojego potwora! Widzieliście już takiego amura?

Pan Marek jest osobą niesłyszącą i niedawno - już trzeci raz z rzędu - został mistrzem Grand Prix Polska i Słowacja w zawodach dla Niesłyszących. Pan Marek ma też na swoim koncie tytuł mistrza polski w spinningu.

Obok swojej ryby życia przesłał nam też fotkę kolejnego, okazałego szczupaka, którego złowił na Jeziorze Rożnowskim ledwie kilka dni temu. Ta sztuka miała długość 97 cm i ważyła 7,1 kg. Gratulujemy! (e.stachura@sadeczanin.info )

Przyjemniaczek z tego szczupaka. Kolejny potwór z Jeziora Rożnowskiego
W naszym cyklu, w którym prezentujemy rekordowe połowy wędkarzy z Sądecczyzny przyszła pora na pierwsze dwa szczupaki złowione przez Marka Wolaka. Ten większy zdecydowanie zasługuje na miano kolejnego potwora z Jeziora Rożnowskiego.


Dziękujemy za przesłanie błędu