Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
06/12/2019 - 16:40

Sądeczanin Tomasz Jarosz wystąpił w programie "Jaka to melodia". Jak mu poszło?

Już jutro w specjalnym odcinku programu "Jaka to melodia?" będziemy mogli zobaczyć sądeczanina Tomasza Jarosza z Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Jak mu poszło? Kto wygrał? Przekonamy się już wkrótce.

Już w najbliższą sobotę (7 grudnia) o godzinie 17.35 w specjalnym odcinku programu „Jaka to melodia?” będziemy mogli zobaczyć Tomasza Jarosza, który jest wokalistą zespołu Lachersi oraz członkiem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Sądeczanin wspólnie z kolegą ppłk Krzysztofem Jurkowskim z Warszawy zmierzył się z policjantami.

- Jako zawodnik w programie "Jaka to melodia?" byłem pierwszy raz, ale już kiedyś byłem w tym programie jako widz - opowiada w rozmowie z dziennikarzem "Sądeczanina" Tomasz Jarosz.

Zobacz też Chłopak z Krużlowej w telewizyjnym show Top Model szokował jurorów. Dał czadu!

- Tydzień przed nagraniami otrzymałem telefon z Komendy Głównej z pytaniem, czy nie chciałbym reprezentować straży granicznej w programie "Jaka to melodia?" Zgodziłem się. Już w połowie listopada było nagranie odcinka specjalnego tego programu muzycznego. Były dwie drużyny dwuosobowe. Kapitanem mojej drużyny był ppłk Krzysztof Jurkowski - dodaje.

Kto wygrał specjalny odcinek programu „Jaka to melodia?” Przekonamy się już w sobotę o godzinie 17.35. Wygrana zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Członkowie Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej podkreślają, że są bardzo dumni ze swojego kolegi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. Artur Hojny

Sądeczanin Tomasz Jarosz w programie "Jaka to melodia". Jak mu poszło?
Fot. Artur Hojny


Dziękujemy za przesłanie błędu