Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
16/03/2024 - 10:25

Kampania się rozkręca. Kto zostanie prezydentem Nowego Sącza? Mieszkańcy odpowiadają [WIDEO]

Pozostały trzy tygodnie do wyborów samorządowych. Napięcie rośnie. Kto zostanie prezydentem Nowego Sącza? To jedno z najczęstszych pytań w ostatnim czasie. Zadaliśmy je również mieszkańcom podczas sondy ulicznej:

Wybory samorządowe coraz bliżej

Mówi się, że najważniejsze w czasie kampanii wyborczej są ostatnie tygodnie. To one mają przesądzać o końcowym wyniku. Jeśli uznamy tę regułę za obowiązującą, to przed nami kluczowy okres. Do urn udamy się przecież już 7 kwietnia. 

W Nowym Sączu głosować będziemy mogli na pięciu kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta. Zarejestrowani zostali: Ryszard Nowak, Ludomir Handzel, Iwona Mularczyk, Ryszard Wilk i Małgorzata Belska. Kto jednak według sądeczan wygra? Zapytaliśmy ich o to.

Kto zostanie prezydentem Nowego Sącza?

- Myślę, że zwycięzcą zostanie Ludomir Handzel. Zrobił dużo, co zresztą widać - odpowiada napotkana przez nas osoba. - Nie wiem kto wygra, ale mogę powiedzieć na kogo ja będę głosowała. Na pewno na PiS. Robię to od początku i teraz też tak będzie. Czy jednak kandydatka tej partii zwycięży? Trudno mi powiedzieć - odpowiada kolejna mieszkanka.

- Nie jestem pewien, ale chyba obecny prezydent. Mam taką nadzieję. Zrobił dużo dobrego, buduje piękny stadion. Trochę miasto jest zadłużone, ale może sobie jakoś poradzimy - twierdzi inna osoba. Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: GN)Dziękujemy za przesłanie błędu