Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
22/01/2023 - 15:10

Takiej zimie wiele można wybaczyć… Cudowne ujęcia Sądecczyzny z lotu ptaka

Śnieżny puch przykrył sądeckie miejscowości, dostarczając nam pięknych widoków. Patrząc na białe miasto, ośnieżone łabowskie lasy i sądeckie szczyty trudno nie zachwycić się zimą w naszym regionie.

Zima powróciła na Sądecczyznę w trzecim tygodniu stycznia, serwując przy okazji kierowcom sporo problemów. Ale uczniowie liczą, że śnieg zostanie z nami aż do ferii. W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż zimowa przerwa od szkoły, w czasie której można ulepić bałwana czy poszusować na nartach.

Nie przegap: Uwaga kierowcy! IMGW znowu ostrzega przed gołoledzią 

Żeby docenić cudowną, polską zimę wcale nie trzeba jechać na Podhale i stać w kilometrowych korkach na zakopiance. Najzimniejsza pora roku na Sądecczyźnie maluje cudowne krajobrazy. W południowej części naszego regionu nie zabraknie też atrakcji dla miłośników sportów zimowych.

Kacper Cycoń, młody uzdolniony fotograf, pokazuje jak nasz region cudownie prezentuje się z lotu ptaka. Na jego fotografiach można zobaczyć ośnieżone szczyty i lasy w okolicach Łabowej i Uhrynia, oraz zimowe obrazki z Nowego Sącza.

Zobacz również: Nowy Sącz: miasto w zimowej scenerii wygląda fascynująco [ZDJĘCIA]

W takich pięknych okolicznościach trudno nie zachwycić się zimą na Sądecczyźnie. Wszystkie zdjęcia można zobaczyć w poniższej galerii zdjęć. ([email protected], fot. Kacper Cycoń - robi zdjęcia, wideo LINK)

Jak tu nie kochać zimy? Piękna Sądecczyzna w śnieżnym okryciu
Patrząc na te zdjęcia, trudno nie zachwycić się naszym regionem w zimowym wydaniu. Zachwycające ujęcia z lotu ptaka nad Nowym Sączem, Łabową i Uhryniem prezentuje Kacper Cycoń.


Dziękujemy za przesłanie błędu