Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
29/02/2020 - 17:10

2. Sądeckie Targi Książki. Sądecki Klub Literacki to ewenement! [WIDEO]

W Pijalni Głównej trwają 2. Sądeckie Targi Książki, które przyciągnęły tłumy odwiedzających. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się stoisko Sądeckiego Klubu Literackiego. O czym dyskutują miłośnicy literatury i poezji? Zobaczcie sami!

Sądecki Klub Literacki został założony przez byłych członków Klubu Literackiego ,,Sądecczyzna". W grudniu 2016 roku działalność organizacji została wznowiona. Miejsce dla swoich spotkań członkowie znaleźli przy Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. J. Szujskiego w Nowym Sączu. Dzisiaj przedstawicieli klubu możecie spotkać w krynickiej Pijalni Głównej, podczas 2. Sądeckich Targów Książki.

- Nasz klub prezentuje poezję i książki dla dzieci. Jedną z nich czytała przed momentem nasza koleżanka - mówi przedstawiciel Sądeckiego Klubu Literackiego. - Mieszkańcy Sądecczyzny są bardzo zainteresowani nie tylko naszym stoiskiem i ofertą, ale przede wszystkim nami. Jesteśmy pewnego rodzaju ewenementem! - dodaje poetka, Joanna Babiarz. - Z naszą poezją staramy się wychodzić do ludzi, dzielić się nią z innymi. Nie ograniczamy się do jej tworzenia w zamkniętym kręgu. 

Okazji do zaprezentowania działalności klubu jest naprawdę wiele. 2. Sądeckie Targi Książki trwają do godziny 20. Do zobaczenia w Pijalni - największej księgarni na Sądecczyźnie!

[email protected], fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu