Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
22/10/2021 - 18:50

"Karo"Szczurowska, góralka z Przenoszy w sobotę stoczy bitwę na głosy

Odcinek "Bitwy" The Voice of Poland już w tę sobotę, 23 października. W jednej z nich zobaczymy i usłyszymy wokalistkę i autorkę tekstów, 19-letnią Karolinę Szczurowską z Przenoszy. Z kim się zmierzy piękna i utalentowana góralka? Zobaczycie już o godzinie 20.

                     

Na początku września 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowała kolejna, dwunasta już edycja The Voice of Poland. W przesłuchaniach w ciemno swoich sił spróbowała 19-letnia Karolina "Karo" Szczurowska z Przenoszy. Śpiewając utwór z repertuaru Taylor Swift, góralka oczarowała Marka Piekarczyka i znalazła się w jego drużynie.

- Bitwy już w sobotę. Zapraszam Was przed telewizory o godzinie 20.00 do oglądania The Voice of Poland TVP. Jak myślicie, z kim się zmierzę? Trzymajcie mocno kciuksy- zachęca Karolina Karo Szczurowska.


The Voice of Poland nie jest pierwszym występem Karoliny w tego rodzaju muzycznym show. Kilka lat wcześniej, jako 15-latka uczestniczyła ona w The Voice Kids. Wówczas znalazła się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

Karolina marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie spełniać się muzycznie. Jest bardzo utalentowana, oprócz tego, że pięknie śpiewa, gra na wielu instrumentach, a także pisze własne piosenki. (MK) fot. materiały TVP, arch. KarolinyDziękujemy za przesłanie błędu