Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
19/10/2020 - 11:05

Wyprawa terenowa po nawojowskim lesie. Jesienny konkurs trwa do 26 października

Ze względu na sytuację epidemiologiczną termin składania prac do konkursu „Jesienne skarby lasu” został wydłużony o tydzień. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda i wiele atrakcji. Zobaczcie, jakie wyjątkowe prace nadesłali już uczniowie.

Konkurs Jesienne skarby lasu, fot. Sądeczanin

Dla uczniów szkół podstawowych (klas 1-8) Fundacja Sądecka oraz Nadleśnictwo Nawojowa przygotowały wyjątkowy konkurs. Do 26 października możecie jeszcze zgłosić swój udział w konkursie „Jesienne skarby lasu”.

Jak to zrobić?
Wystarczy przygotować pracę obrazującą „Jesienne skarby lasu” i wysłać lub przynieść ją do siedziby redakcji Sądeczanin. Forma prac jest dowolna – może to być wyklejanka, rysunek lub inne dzieła plastyczne. Ogranicza was tylko wyobraźnia.

Konkurs Jesienne skarby lasu. Fot. Sądeczanin

Pracę można wysłać pocztą na adres Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz. Jeśli chcecie dostarczyć swoje dzieło osobiście, możecie to zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Dzieła muszą być podpisane (imię, nazwisko, adres). Szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Na najpiękniejsze dzieła czekają wyjątkowe nagrody. Laureat konkursu weźmie udział w rodzinnej wyprawie samochodem terenowym po lasach Nadleśnictwa Nawojowa. Zwycięzca będzie mógł z bliska zobaczyć życie leśnych zwierząt i roślin oraz skorzystać z pikniku „pod chmurką”. Na pozostałych uczestników konkursu czekają wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Nagroda główna, czyli wyprawa terenowa będzie zrealizowana w uzgodnionym terminie do końca bieżącego roku.

Jesienne skarby lasu. Fot. Sądeczanin

Zapoznajcie się z najciekawszymi informacjami o Nadleśnictwie Nawojowa. Być może będą one dla was inspiracją do stworzenia pracy.

Do naszej redakcji dotarły już pierwsze prace uczestników konkursu. Poprzeczka została postawiona wysoko. Wciąż czekamy na kolejne dzieła uczniów. Nie zwlekajcie, pokażcie nam jakie jesienne skarby skrywają lasy. Konkurs trwa do 26 października 2020 roku. (PS)

Konkurs Jesienne skarby lasu. Fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu