Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
07/09/2023 - 10:15

Cisza i spokój nad samym Jeziorem Rożnowskim, czyli aktywny wypoczynek w domku letniskowym

Jezioro Rożnowskie i jego okolice są pełne różnego rodzaju atrakcji turystycznych. Warto je odwiedzić, zatrzymując się przy tym w domku letniskowym w Tabaszowej. To ciche i spokojne miejsce ma swój klimat.

Sądecczyzna to niezwykle atrakcyjne turystycznie miejsce, znane ze swych walorów krajobrazowych. Górskie tereny, w połączeniu z kotlinami, rzekami i jeziorami przyciągają w te strony wiele osób z różnych części Polski oraz zagranicy.

Turyści zawsze szukają idealnego miejsca, które będzie przytulne i umożliwiające relaksujący wypoczynek. Jednocześnie powinno stanowić dobrą bazę wypadową na różnego rodzaju wycieczki - piesze czy też rowerowe.

Bardzo dobrym wyborem będzie na pewno domek letniskowy w Tabaszowej (Tabaszowa 16). Znajduje się w niezwykle cichym i spokojnym miejscu. Przeznaczony jest dla 6 osób. Dostępne jest również tutaj chociażby jacuzzi. Wszystko oczywiście jest ogrodzone. Wynajmować można go przez cały rok. 

Domek mieści się niemal nad samym Jeziorem Rożnowskim, co sprawia, że różnego rodzaju ciekawych miejsc w pobliżu nie brakuje. Mamy tutaj m.in. zaporę na Rożnowie, zabytkowy drewniany kościół, słynny most Jana Stacha. Nie brakuje też oczywiście ścieżek do jazdy na rowerze.

Właściciele domku umożliwiają również wypożyczenie roweru. Piękne widoki i uroki Sądecczyzny są zatem na wyciągnięcie ręki. W tym miejscu naprawdę jest co zwiedzać! ([email protected], fot.: MS)

DANE KONTAKTOWE:

Gospodarstwo agroturystyczne Mateusz Szabla

Tabaszowa 16, 33-312 Tabaszowa

tel. +48 609 835 276

PATRONAT HONOROWY: MAREK KWIATKOWSKI - STAROSTA NOWOSĄDECKI

Zadanie zrealizowano w ramach konkursu „Kocham SĄDECKIE” przy wsparciu finansowym Powiatu NowosądeckiegoDziękujemy za przesłanie błędu