Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
17/02/2024 - 18:10

W Nowym Sączu mają kota na punkcie kotów! Te foty rozbawią was do łez [ZDJĘCIA]

Białe, czarne, łaciate, pręgowane, rasowe i zwykłe dachowce. Koty, które dziś mają swoje święto potrafią być tajemnicze, przymilne, ale zachowały w sobie cząstkę dzikiej natury. Czasem bywają kapryśne, a czasem zdumiewające, tak jak futrzak z Nowego Sącza, który czasem zamienia się… w Spidermena.

Białe, czarne, łaciate, pręgowane, rasowe i zwykłe dachowce

Koty, które dziś mają swoje święto potrafią być tajemnicze, przymilne, ale zachowały w sobie cząstkę dzikiej natury. Czasem bywają kapryśne, a czasem zdumiewające, tak jak futrzak z Nowego Sącza, który czasem zamienia się… w Spidermena.

przeczytaj też Majka Jeżowska naprawdę to zrobiła. Sądecka celebrytka i skandalistka znowu szokuje

Celebrowanie ludzko-kocich więzi

Światowy Dzień Kota to doskonała okazja do celebracji więzi między ludźmi i kocimi przyjaciółmi. Dla miłośników tych fascynujących zwierząt to jeden z najważniejszych dni w roku, tak, jak dla Bartosza z Nowego Sącza. Swojego czworonoga przygarnął z ulicy. Futrzak nie tylko obdarzył ich bezgraniczną kocią miłością. Potrafi ich też bawić do łez.  

Nazwali go szczęściarzem

Naszego kotka znaleźliśmy na parkingu w wakacje zeszłego roku. Był brudny i rozpaczliwie miauczał. Bez chwili zastanowienia został domownikiem, a ponieważ miał szczęście, że na nas trafił, daliśmy mu na imię Lucky – opowiada Bartosz.  

przeczytaj też Piękność spod Muszyny. Wygrywa wszędzie tam, gdzie się pojawia [ZDJĘCIA]

Kot - pająk :)))

- Jest wyjątkowy dlatego, że stał się najlepszym przyjacielem naszego małego  synka,  z którym uwielbia spędzać czas. To naprawdę niezwykłe, ale kiciuś doskonale wie, że bawi się z nim ktoś delikatny i nigdy nie zdarzyło się żeby  malucha podrapał, nawet całkowicie niechcący.

Lucky  jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Potrafi chodzić… po ścianie. -  To nasz domowy Spiderman – dodaje Bartek.  

Przyznacie, że ten sądecki kot, jest nadzwyczajny. Ma szansę zostać gwiazdą internetu?

Czy kot  jest dla człowieka, czy człowiek dla kota, oto jest pytanie. Jaka jest odpowiedź? Wystarczy spojrzeć na te fotki nadesłane przez naszych czytelników przy okazji konkursu na najzabawniejsze fotki  ukochanych futrzaków.  Zdjęcia opatrzone są zaskakującymi komentarzami.  Są też wzruszające kocie i ludzkie historie.

Ciąg dalszy na następnej stronie. Kliknij Tutaj

StronyDziękujemy za przesłanie błędu