Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
01/03/2023 - 14:55

Wygląda nieziemsko! Nasza modelka może być najpiękniejszą kobietą świata [ZDJĘCIA]

WBO Top Model of The World jest niezwykle prestiżowym konkursem, w którym startują najpiękniejsze modelki z całego świata. W tym roku jedną z nich będzie Anna Krzesińska. Zobaczcie, jak krakowianka prezentuje się na zdjęciach.

Anna Krzesińska w Egipcie

W naszym regionie jest wiele modelek. Jedną z najbardziej znanych jest Alicja Ruchała, która gościła już na okładkach takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar”. Nie tak dawno wspólnie z siostrą Elżbietą pozowały fotografom na karaibskiej wyspie Saint Barth. Ich zdjęcia zobaczysz TUTAJ.

Głośno jest w ostatnim czasie również o pochodzącej z Krakowa Annie Krzesińskiej. Instruktorka pływania będzie reprezentowała nasz kraj na WBO Top Model of The World. Obok niej zaprezentują się tam również inne modelki z całego świata. Wszystko dzieje się w Egipcie.

WBO Top Model of The World

Wielkie finał 29. edycji tego niezwykle prestiżowego konkursu odbędzie się już 3 marca. W poprzednim roku zwyciężyła Natalie Kocendova z Czech. Być może w tym roku najlepsza okaże się krakowianka? Niebawem będziemy mieli okazję się przekonać.

Dodajmy, że Anna Krzesińska w przeszłości startowała już w konkursach Tourism Planet Poland czy Fashion Model. Teraz zaprezentuje się światu w Egipcie. ([email protected], fot.: Instagram/ ana_krzesinska)

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Krzesińskiej przejdź na kolejną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu