Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
23/05/2019 - 16:10

Sądeckie Młode Talenty. Wiemy kto dostał się do finału!

Już znamy wszystkich 10 finalistów konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty". 5 z nich awansowało w wyniku głosowania SMS, a 5 przeszło głosami jury.

Oto decyzja wszystkich was, którzy oddaliście swe głosy poprzez wysłanie SMSa.

Głosami Czytelników sadeczanin.info do finału wchodzą zatem: Emilia Gurgul, Jakub Szwala, Sebastian Cebula, The Sunflowers, Zespół Hamra.

Zgodnie z regulaminem również głosami jury. którego posiedzenie dziś się odbyło, do finału awansowało 5 uczestników. Oto oni: Katarzyna Czup, Karolina Mazur, Zespół TRIO DE CHICAS, Weronika Polakiewicz, Kacper Wąs.

Przypomnijmy wszystkich 10 finalistów weźmie udział w jutrzejszych finałowych występach Sądeckich Młodych Talentów w godzinach 13 do 15 w Auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym. Wtedy też będą mogli Państwo jeszcze raz oddać swój głos SMS na kandydata. Finalista z najwyższym wynikiem otrzyma specjalną nagrodę. Pozostałych laureatów wyłoni jury finałowe. Zapraszamy zatem wszystkich do Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (Al. Wolności 40) już jutro w piątek na godzinę 13:00. O godzinie 15:00 uroczysta gala Sądeckiego Diamentu z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród. Zapraszamy.

P.B.Dziękujemy za przesłanie błędu