Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
27/11/2023 - 15:55

Na Festiwal Biegowy przyjeżdżają całe rodziny! Trwa wielka promocja. Zarejestruj się teraz

Dzieci, rodzice, rodzeństwo, małżeństwa. Festiwal Biegowy to weekend absolutnie dla wszystkich. Co roku do Piwnicznej przyjeżdżają całe rodziny i doskonale się bawią. Skorzystaj z niesamowitej promocji, która trwa tylko do czwartku i również bądź częścią tego wielkiego święta sportu.

Wielka promocja Festiwalu Biegowego

Przez całe lata w Festiwalu Biegowym brały udział dziesiątki tysięcy biegaczy. To wydarzenie, które z roku na rok przyciąga kolejne osoby. Wszyscy bawią się doskonale i z niecierpliwością wyczekują następnych edycji. 

Przykład tego, jak niesamowite jest to wydarzenie mieliśmy w tym roku. W Miasteczku Biegowym na Nakle pojawiło się aż 12 tysięcy osób. To mówi samo za siebie. Wszyscy zawodnicy do rywalizacji przystępowali z uśmiechem na twarzy, a kibice z entuzjazmem ich wspierali. 

Ten tydzień dla wszystkich pasjonatów biegania jest wyjątkowy! Trwa niesamowita promocja na Black Week. Tylko do 30 listopada zarejestrujecie się na festiwal o 25 proc. taniej. Promocja dotyczy wszystkich dystansów. To niepowtarzalna okazja, by sporo zaoszczędzić. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Całe rodziny przyjeżdżają na Festiwal Biegowy

Na festiwalu nikt się nie nudzi. Dystansów do wyboru jest mnóstwo To tak naprawdę impreza dla całych rodzin. W takim gronie przyjeżdża tutaj naprawdę sporo osób. Rodzice rywalizują na trasach rozciągniętych wokół Piwnicznej, a ich pociechy mogą wziąć udział w Biegu Dzieci. W tym roku cieszył się sporą popularnością i sprawił najmłodszym mnóstwo radości. Uśmiechom nie było końca.

Nie brakuje też przypadków, że nieco starsze dzieci biorą udział w różnego rodzaju biegach wspólnie z rodzicami. Ci, którzy najbardziej lubią krótkie dystanse mogą wybrać np. Milę. Jeśli ktoś czuje się na siłach, żeby pokonać dłuższą trasę do wyboru ma np. Bieg Górski na 23 km, Górski Koral Maraton czy też królewski Bieg na 100 km.

Na festiwalu nie brakuje także biegających małżeństw. Najlepszym przykładem są Rafał i Lidia Czarneccy. W tym roku nie mieli sobie równych w Koral Maratonie. Zarówno mąż, jak i żona okazali się w swoich kategoriach najlepsi.

- Wrażenia są niesamowite. Biegłem w komforcie, choć nogi odmawiały posłuszeństwa. To już mój czwarty bieg na tym festiwalu. Na trasie było sporo kibiców. Ogólnie jest super- Mówił po zakończeniu Rafał Czernecki. - Biegło się przyjemnie, na małym zmęczeniu. Jestem bardzo zadowolona - dodawał jego żona Lidia.

Nie ma się zatem co zastanawiać! Przyjeżdżajcie z całą rodziną na Festiwal Biegowy. W Miasteczku Biegowym znajduje się również chociażby Strefa Dziecka. Oprócz tego dodatkowe atrakcje zapewnia Festiwal Lachów Lachów i Górali oraz Festiwal Smaku. Widzimy się od 6 do 8 września w Piwnicznej. Nie może Was zabraknąć! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu