Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
29/11/2018 - 10:10

Sandecja pokonała Odrę Opole i awansowała na drugie miejsce w tabeli

Piłkarze Sandecji w ostatnim w tym roku spotkaniu wygrali 2:0 z Odrą Opole. Drużyna dowodzona przez Tomasza Kafarskiego prześcignęła ŁKS i zajęła pozycję wicelidera.

Bramki dla Sandecji zdobyli Bartłomiej Dudzic i Maciej Małkowski. W pierwszej połowie gospodarze byli od rywali bardziej aktywni. Bramka padła w 43. minucie spotkania. W drugiej połowie zawodnicy Odry Opole próbowali odrobić stratę, ale bez sukcesu. Biało-czarni umocnili swoją przewagę i wbili im kolejnego gola.

Po spotkaniu Tomasz Kafarski  na gorąco komentował spotkanie

- To nie był łatwy mecz, a mimo to zawodnicy grali bardzo konsekwentnie. Krok po kroku dążyli do tego, aby pokonać bramkarza Odry. Udało tuż przed przerwą oraz tuż przed ostatnim gwizdkiem. Trzy punkty, które dziś zdobyliśmy fajnie zamknęły mecze w Nowym Sączu. To gdzie teraz jesteśmy, to zasługa wszystkich osób związanych z Sandecją - Tomasz Kafarski.

Ostatecznie drużyna Tomasza Kafarskiego wskoczyła na pozycję wicelidera. W ostatnim w tym roku meczu zagra w Katowicach z GieKSą, która w środę odebrała dwa punkty ŁKS-owi.

jm fot.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________