Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
02/02/2024 - 12:40

Sandecja Nowy Sącz już nie będzie wyglądać tak samo! Ogromne zmiany w klubie

Do wznowienia rozgrywek II ligi pozostały trzy tygodnie. Zmian w Sandecji Nowy Sącz jest tak dużo, że zespół wiosną będzie wyglądał zupełnie inaczej. To prawdziwa rewolucja, zarówno w kadrze, jak i sztabie trenerskim oraz zarządzie.

Sandecja Nowy Sącz przygotowuje się do rundy wiosennej

Piłkarze Sandecji przygotowują się do rundy wiosennej II ligi. Czeka ich bardzo trudna walka o utrzymanie. Przypomnijmy, że jesień zakończyli na przedostatnim miejscu w tabeli. Strata do lokaty dającej utrzymanie wynosi obecnie 5 punktów.

Zespół do rozgrywek przygotowuje się na stadionie w Rytrze, gdzie od niedawna do dyspozycji jest sztuczna murawa. Rozegrał już również kilka sparingów. We wszystkich mierzył się z zespołami występującymi w niższej lidze.

Sparingi Sandecji Nowy Sącz

Wszystko zaczęło się od remisu z naszpikowaną gwiazdami Wieczystą Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Drugim rywalem była Wisłoka Dębica, którą “Biało-czarni” pokonali 4:1. Przed tygodniem zmierzyli się z kolei z Podhalem Nowy Targ. W tym przypadku wygrali 5:1. III-ligowcy nie dali więc rady jej pokonać.

W zespole zmian nie brakuje. Od zakończenia rundy jesiennej przetasowania na klubowych stanowiskach są bardzo duże. W ostatnim okresie do drużyny dołączyło kilku kolejnych nowych zawodników. Niektórzy są doświadczonymi ligowcami, których znają kibice w całej Polsce. Nie brakuje też pożegnań. Na liście transferowej umieszczonych zostało dziewięciu graczy. Ruch transferowy w klubie jest ogromny. ([email protected], fot.: Adrian Maraś/ Sandecja Nowy Sącz)

Aby poznać osoby, które dołączyły do Sandecji oraz dowiedzieć się, kto odchodzi z klubu przejdź na następną stronę TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu