Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
09/04/2024 - 17:35

Lubisz pograć? Możesz to zrobić za darmo w tej wypasionej hali w Kamionce Wielkiej

Do 14 kwietnia, czyli do najbliższej niedzieli trwają sportowe dni otwarte w oddanej właśnie do użytku najnowocześniejszej hali sportowej w Kamionce Wielkiej. Lubisz pograć z dzieciakami lub przyjaciółmi? Zobacz, jak skorzystać z tego bez ponoszenia opłat za wynajęcie sali

Pierwszy krok, to rejestracja i trzeba to zrobić do 11 kwietnia w dniach pracy Urzędu Gminy pod numerem 18 445 60 17 wew. 42 w godzinach od 7.30 do 1530.

Szkoły i przedszkola, ale tylko z terenu gminy Kamionka Wielka mogą tak skorzystać z hali  w godzinach od 8 do 14 a kluby i zorganizowane grupy sportowe (min. 10 osób) od 15 do 21. 

Wyborczy walec w Kamionce Wielkiej! Andrzej Stanek nie dał szans swoim wyborczym rywalom

- W ramach „Sportowych Dni Otwartych” placówki oświatowe, kluby sportowe oraz grupy sportowe z terenu gminy będą mogły korzystać bezpłatnie ze sprzętu stanowiącego wyposażenie hali sportowej. Sprzęt ten pozwala na organizację zajęć/rywalizacji z następujących dyscyplin: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny, tenis stołowy, unihokej oraz rzut piłką lekarską – wyliczają urzędnicy.

I kolejne dwie ważne zasady: halę sportową można rezerwować TYLKO w celu realizacji bezpłatnych zajęć/rywalizacji sportowych dla wymienionych wyżej podmiotów a hala sportowa będzie udostępniana jednocześnie TYLKO jednemu spośród podmiotów. ([email protected] Fot.: UG w Kamionce Wielkiej) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu