Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
19/11/2018 - 12:25

Ryzykant! Przebiegł przez pasy tuż przed nadjeżdżającym autobusem [WIDEO]

Młody mężczyzna bardzo się spieszył. Chciał przejść na drugą stronę jezdni. Przebiegł przez pasy tuż przed nadjeżdżającym autobusem. Zobaczcie sami.

W bieżącym roku w Nowym Sączu doszło do wielu wypadków z udziałem pieszych. Najczęściej do potrąceń dochodzi na pasach – w miejscu, w którym piesi powinni być w szczególny sposób chronieni, aby mogli bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni.

Kilka dni temu na naszym portalu opublikowaliśmy artykuł o niewłaściwym brawurowym zachowaniu kierowcy, który nie zatrzymał się przed przejściem przez które przechodził chłopiec. Niestety nie tylko kierowcy są sprawcami wypadków. Piesi również w wielu sytuacjach zachowują się nieodpowiedzialnie. Wchodzą na pasy, nie upewniając się wcześniej czy nie nadjeżdża jakiś pojazd.

Zobacz też Chłopiec chciał przejść na drugą stronę drogi, wtedy nadjechało rozpędzone auto

Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika film, który jest adresowany do osób o mocnych nerwach. Akcja toczy się na ul. Rejtana w Nowym Sącza tuż obok cmentarza. Młody mężczyzna chciał przejść na drugą stronę drogi. Bardzo mu się spieszyło. Widział, że nadjeżdża autobus, ale mimo to zaryzykował. Przebiegł przez pasy tuż przed pojazdem. Starszy mężczyzna, który widział całe zdarzenie był w szoku. Kiwał głową ze zdumienia.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Film Eryk KowalskiDziękujemy za przesłanie błędu