Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
28/06/2019 - 07:00

Paulina Bołoz będzie walczyła o finał konkursu Miss Polski

Pochodząca z Krzyżówki koło Krynicy Paulina Bołoz jeszcze kilka miesięcy temu nie myślała o tym, że uda jej się osiągnąć tak wielki sukces. Teraz jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce, jest półfinalistką Miss Polski 2019 i we wrześniu powalczy o awans do finału.

18-letnia Paulina Bołoz mimo, że odniosła wielki sukces – zakwalifikowała się do półfinału Miss Polski 2019, to jest osobą niezwykle skromną. Nie spodziewała się, że uda jej się dojść aż tak daleko.

- Startując w konkursie piękności w ogóle nie nastawiałam się, że uda mi się coś osiągnąć. Chciałam jedynie sprawdzić się i zobaczyć czy nadaję się do chodzenia po wybiegu i myślę, że to był dobry pomysł – opowiada z uśmiechem Paulina Bołoz.

Zobacz też Jakie są pasje Pauliny Bołoz, kandydatki do korony Miss Polski 2019?

Jak się zaczęła jej przygoda z konkursem piękności?

- Kiedyś pracowałam jako hostessa na festiwalu Miss Polski i już wtedy zrodził się pomysł w głowie, aby kiedyś wystartować w tym konkursie. Dowiedziałam się o castingu. Znajomi pisali do mnie i namawiali, abym wzięła udział w konkursie Miss Ziemi Nowosądeckiej. Przyszłam na casting i dostałam się – wyjaśnia.

Chcecie dowiedzieć się, czym się aktualnie zajmuje jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce? Jakie ma marzenie i plany na przyszłość? Czy ma chłopaka? Posłuchajcie naszej rozmowy.

RG [email protected], Film Daniel Szlag, Fot. RG, M. KareńskaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)