Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
22/11/2023 - 19:35

Myślicie już o Sylwestrze? Ten plenerowy w Nowym Sączu zorganizuje firma

Koniec roku 2023 zbliża się nieuchronnie. Do tegorocznego Sylwestra zostało raptem kilka tygodni. Część osób bardziej zapobiegliwych już ma zarezerwowane miejsce, gdzie pożegna 2023 i przywita Nowy Rok – 2024. Największy Sylwester w Nowym Sączu odbywa się tradycyjnie na płycie rynku przed ratuszem. Czy w tym roku nowosądeczanie będą witać Nowy Rok z gwiazdą czy zabawa będzie miała, wzorem ubiegłego roku, skromniejszy charakter?

Wiadomo już natomiast, że wyłoniona została w przetargu firma, która zajmie się organizacją i kompleksową obsługą techniczną i logistyczną imprezy plenerowej „Sylwester w Nowym Sączu 2023/2024”. Ofertę na ogłoszony przetarg złożyły dwie firmy – z Krakowa i Nowego Sącza.

Firma krakowska organizację Sylwestra w Nowym Sączu wyceniła na ponad 158 tysięcy złotych, natomiast firma z Nowego Sącza swoje usługi skalkulowała na kwotę ponad 38 tysięcy.

Komisja konkursowa po otwarciu i zapoznaniu się z ofertami, odrzuciła ofertę firmy krakowskiej w związku z brakiem posiadanych uprawnień do wykonywania działalności objętej przedmiotem zamówienia.

Tak więc Sylwester na płycie sądeckiego rynku zorganizuje firma nowosądecka.

Sylwester organizowany na płycie zawsze cieszy się popularnością wśród nowosądeczan. Mieszkańcy w sylwestrowo-noworoczną noc bawią się chętnie w tym szczególnym dniu i pod ratusz przychodzą całymi rodzinami.

Jest to, jak mówi wielu nowosądeczan, najtańsza zabawa sylwestrowa w mieście. Co do tego nie ma wątpliwości.

Czy w tym roku nowosądeczanie będą bawić się z jakąś gwiazdą?

Zobaczymy. W ubiegłym roku zabawa sylwestrowo-noworoczna była skromniejsza. Przypomnijmy, że imprezę sylwestrowo-noworoczną prowadził DJ Damzet.

([email protected], fot. IM), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu