Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
18/08/2023 - 14:00

Nowy Sącz/Nawojowska: zamknęli to skrzyżowanie, ale na jak długo? [ZDJĘCIA]

Miejski Zarząd Dróg niby zapowiedział, że 17 sierpnia skrzyżowanie ulic Nawojowskiej, Królowej Jadwigi i Limanowskiego zostanie wyłączone z ruchu, ale w komunikacie nie było niestety wzmianki, jak długo to wszystko potrwa. A jak dziś wygląda sam plac budowy?

Nowy Sącz/Nawojowska: zamknęli to skrzyżowanie, ale na jak długo?

Jak się dziś jedzie do Krakowa? Nastawcie się na utrudnienia

Kolejna informacja ze wspomnianego komunikatu jest taka, że na czas robót wytyczone są objazdy:
- dla pojazdów do 8 ton i autobusów ulicami Al. Batorego, Kolejowa, Łukasińskiego i Siemiradzkiego
- dla samochodów ciężarowych trasa objazdu: Al. Piłsudskiego, Nawojowska, 29 Listopada. 

Dożynki: zamkną drogę Nowy Sącz-Wojnarowa-Wilczyska

Choć sądeczanie na to czekali, to drogowcy nie podali informacji jak długo to wszystko potrwa. Spróbujmy to oszacować po wyglądzie placu budowy. Część nawierzchni skrzyżowania jest całkowicie zerwana, część skrzyżowania ma już nową podbudowę, pobocza w obrębie Limanowskiego są w całości rozkopane. Jeden rzut oka - i wszystko jasne. Prace na pewno potrwają jeszcze kilka dni.

Jednocześnie obie wysepki rozdzielające pasy ruchu przy wjeździe na skrzyżowanie od Nawojowskiej. Najlepiej na dziś wygląda sama Nawojowska na odcinku przy Europie. Do zrobienia zostało jeszcze sporo a termin zakończenia prac mija z końcem września. ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

Nowy Sącz/Nawojowska: zamknęli to skrzyżowanie, ale na jak długo?
Miejski Zarząd Dróg niby zapowiedział, że 17 sierpnia skrzyżowanie ulic Nawojowskiej, Królowej Jadwigi i Limanowskiego zostanie wyłączone z ruchu, ale w komunikacie nie było niestety wzmianki, jak długo to wszystko potrwa. Jak to wygląda w praktyce? (Fot.: ES)


Dziękujemy za przesłanie błędu