Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
08/02/2017 - 10:35

Zimowy dramat. Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku w Przyborowie

Niewyobrażalny dramat wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 768 w Przyborowie (powiat brzeski). W tragicznym wypadku zginęły trzy osoby, a poszkodowane 11-letnie dziecko trafiło do szpitala w Krakowie-Prokocimiu.

Do tragedii doszło między Brzeskiem a Szczurową we wtorkowe popołudnie około godz. 12.30. Samochód osobowy marki Honda zderzył się czołowo z kilkudziesięciotonowym tirem. Droga wojewódzka przez ponad pięć godzin była całkowicie zablokowana w czasie, gdy na miejscu tragedii pracowały służby ratownicze.

Wczoraj na drogach Małopolski, jak już pisaliśmy, panowały bardzo trudne warunki. W wielu miejscach utrzymywała się gołoledź.

- Policjanci pracujący na miejscu tragicznego wypadku wstępnie ustalili że, kierujący Hondą po pokonaniu łuku drogi z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym – powiedziała portalowi Sądeczanin.info asp. Ewelina Buda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. - Śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierujący Hondą oraz pasażerowie: 24-letni mężczyzna i 43-letnia kobieta.

Zobacz także: Policja apeluje: Kierowco - noga z gazu!

W „osobówce” podróżowało jeszcze 11-letnie dziecko. Z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Krakowie-Prokocimiu.

Jak dowiedział się portal Sądeczanin.info, młodzi mężczyźni, którzy zginęli, byli mieszkańcami powiatu proszowickiego, natomiast 43-letnia kobieta była mieszkanką powiatu brzeskiego.

Zobacz także: Karambol na autostradzie A4 pod Brzeskiem. Pięć samochodów i dwoje rannych (ZDJĘCIA)

Na miejscu tragedii, pod nadzorem prokuratora pracowała policyjna grupa wypadkowa. Zabezpieczane były ślady, wykonywano oględziny miejsca zdarzenia

Przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

(MACH), Fot. Komenda Powiatowa Policji w Brzesku.

Przyborów, tragiczny wypadek


Dziękujemy za przesłanie błędu