Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
01/01/2024 - 16:40

Bogusław Kołcz Sądeczaninem 2023 Roku! Niezwykły profesor, wspaniały nauczyciel

Podczas jednegoo z największych wydarzeń Sądecczyzny, czyli kolejnej Gali Sądeczanina Roku w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju poznaliśmy najlepszych, najzdolniejszych. Tych, którzy najmocniej wpisują się w budowę naszego regionu.


O godzinie 17 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju rozpoczęła się kolejna, organizowana od 1998 roku Gala Sądeczanina, podczas której poznamy nazwisko Sądeczanina 2023 wskazanego przez Czytelników Sądeczanina. Już dziś wielka gala Sądeczanina Roku połączoną z niesamowitym koncertem! ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY

Jednocześnie będzie to wyjątkowa uczta muzyczna, bo uroczystości towarzyszyć będzie występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Orkiestra pod batutą Leszka Mieczkowskiego zaprezentuje nam, i za to możemy ręczyć, przegląd najsłynniejszych szlagierów - klasycznych i rozrywkowych - z okresu m.in. międzywojnia, z kraju i ze świata i nie tylko. Będziecie mieli okazję posłuchać tego, co muzycznie najlepsze i ponadczasowe.

Ekipy dzięwiękowców i realizatorów robią już ostatnie próby, orkiestra tez już stroi instrumenty. WSTĘP WOLNY a pierwsi goście i widzowie już zajmują miejsca. Zapraszamy! ([email protected] Fot.: ES, film: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

Zaczęła się Gala Sądeczanina roku! Sala wypełniona jest po brzegi
Zaczęło się jedno z największych wydarzeń Sądecczyzny, czyli kolejna Gala Sądeczanina, na której poznamy Sądeczanina 2023 roku! Zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.
Dziękujemy za przesłanie błędu