Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
03/09/2023 - 13:45

Oni najlepiej promują sądecką turystykę. Supernagroda dla lokalnych hoteli, instytucji i osobowości [ZDJĘCIA]

Podczas wystawy AGRO Nawojowa ogłoszono zwycięzców konkursu Sądecki Laur Turystyczny, który zorganizowała Nowosądecka Izba Turystyczna i Powiat Nowosądecki. Tym samym, po raz 24. docenione zostały osoby, instytucje i inicjatywy promujące sądecką turystykę.

Czytaj też Wszystkich opanowało zakupowe szaleństwo. Ludzie przypuścili szturm na Nawojową [ZDJĘCIA]  

Zwycięzcom gratulował starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Andrzejem Gut-Mostowym.

Starosta dodatkowo przyznał nagrody finansowe osobom, które w wyjątkowy sposób promują Sądecczyznę. Otrzymali je: Jacek Nowak, Kamil Bańkowski i Jolanta Augustyńska

Największe hity targów w Nawojowej. To idzie jak woda. W niedzielę też to będzie można kupić [ZDJĘCIA]

Zwycięzcy konkursu Sądecki Laur Turystyczny

- w kategorii ośrodki wypoczynkowo-uzdrowiskowe – „za najlepszy pakiet pobytowy na Sądecczyźnie w 2023 roku” - Sanatorium Energetyk za pakiet „Na zdrowie”

- w kategorii podmioty świadczące usługi hotelarskie - „a najlepszy pakiet pobytowy na Sądecczyźnie w 2023 roku” - Hotel Krynica Elbest za pakiet „Wakacje z dziećmi gratis”

- w kategorii organizatorzy turystyczni – „za najlepszą ofertę na Sądecczyźnie 2023 r. - PTTK w Krynicy-Zdroju za ofertę „Beskid Sądecki dla dzieci i młodzieży”   Wyróżnienie w tej kategorii przypadło PPHU Centrum za ofertę spływu łodziami; 

- w kategorii „za najlepszą inicjatywę turystyczną i około turystyczna w 2023 roku” - Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka – za całokształt inicjatyw pn. „Aktywne lato na Jaworzynie” 

Wyróżnienia otrzymali Fundacja Po zdrowie do natury za ofertę Miodny Szlak, Gospodarstwo Sądecki Bartnik za ofertę dedykowaną dzieciom i młodzieży szkolnej, Firma ABACOM za kompleksową ofertę spływów splywpopradem.pl;

Czytaj też Zmieniła się cena biletów PKP w Małopolsce i prędkość pociągów. Czegoś takiego jeszcze nie było 

w kategorii: osobowość sądeckiej turystyki – „za dokonania oraz inicjatywę na niwie turystycznej” - Krzysztof Jankowski z PTT w Nowym Sączu. (źródło:Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu)
 

Zwycięzcy konkursu Sądecki Laur Turystyczny
To oni najlepiej promują lokalną turystykę


Dziękujemy za przesłanie błędu