Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
19/02/2020 - 12:00

Już jutro znów otwieramy dla Was drzwi do muzycznej kariery!

Uwaga, już od jutra, czyli od 20 lutego będziecie mogli zgłaszać się do udziału w castingach w największym konkursie muzycznym w naszym regionie Sądeckie Młode Talenty organizowanym przez Fundację Sądecką po raz siódmy. Znów otwieramy dla Was drzwi do wielkiej muzycznej kariery!

Już jutro znów otwieramy dla Was drzwi do muzycznej kariery!

W zeszłym roku w trzydniowych eliminacjach konkursu Sądeckie Młode Talenty wzięło udział aż 115 wyjątkowo uzdolnionych muzyków z naszego regionu: wokalistów, instrumentalistów i zespołów. 27 osób zakwalifikowało się do finału i dostało szansę nagrania swojego pierwszego, profesjonalnego teledysku. O szczegółach związanych z finałem pisaliśmy w publikacji Najlepsi z najlepszych! Zobacz kto wygrał konkurs Sądeckie Młode Talenty!

Jak wygląda tegoroczny harmonogram konkursu? Już od jutra, czyli od 20 lutego na portalu Sądeczanin.info udostępnimy interaktywny formularz zgłoszeniowy, w którym trzeba będzie podać następujące dane: imię i nazwisko lub nazwa zespołu / szkoła / reprezentowana instytucja (opcjonalnie) / opiekun artystyczny (opcjonalnie) / wiek / tytuł wykonywanego utworu / oryginalny wykonawca utworu / kilka słów o sobie / osiągnięcia (opcjonalnie) / adres (miejscowość, nr domu, kod pocztowy) / mail, telefon / wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zobacz też: Nie ma czegoś takiego jak „historia przeterminowana”!

Formularz będzie aktywny do 20 marca i do tego dnia czekamy na Wasze zgłoszenia. Castingi tradycyjnie odbędą się w siedzibie Fundacji Sadeckiej przy ul. Barbackiego 57 i potrwają trzy dni – od 24 do 26 marca. Ci, którzy zakwalifikują się do półfinału już 1 kwietnia zostaną zaproszeni do nagrania swojego teledysku. Z kolei głosowanie sms, w którym wyłonieni zostaną faworyci potrwa od 14 do 24 kwietnia, czyli do dnia wielkiego finału, który rozegra się podczas gali Sądecki Diament.

Kolejna ważna informacja – w jury zasiadać będą Marcin Królikiewicz, Katarzyna Citak, Mariola Pater i nasza rodzima gwiazda – Kordian, czyli Wacław Cieślik. Kolejne informacje już jutro.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu