Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
16/12/2019 - 23:20

Serce-Sercu: żywności coraz więcej, ale czasu coraz mniej [WIDEO]

Akcja charytatywna Serce-Sercu, która w tym roku już po raz dwudziesty piąty jest organizowana przez Fundację Sądecką, powoli dobiega końca. Jeszcze tylko przez tydzień spotkacie w sklepach naszych wolontariuszy. Już wkrótce z zebranych produktów zrobimy świąteczne paczki i przekażemy osobom chorym, ubogim i samotnym. Dzięki wam ich święta będą weselsze.

Dzisiaj odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej numer 15, którzy przez cały dzień zbierali żywność w sklepie PSS Społem, przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Choć nasi rozmówcy są jeszcze bardzo młodzi, to już doskonale wiedzą, jak ważna jest pomoc osobom potrzebującym.

- W akcji Serce-Sercu bierzemy udział już po raz drugi. Ta akcja cieszy się wielkim zainteresowaniem. Mieszkańcy Nowego Sącza podchodzą do nas i wrzucają do naszego wózka różne produkty takie jak na przykład makaron, mąka, cukier – mówią w rozmowie z dziennikarzem "Sądeczanina" uczniowie ze Szkoły Podstawowej numer 15 Patryk, Adrian i Antek.

Zobacz też Akcja Serce-Sercu jeszcze przez tydzień. Zobacz, gdzie spotkasz wolontariuszy

- Za rok też weźmiemy udział w tej akcji, ponieważ daje nam satysfakcję, że w ten sposób możemy pomóc biednym ludziom - zapewniają.

Jeszcze tylko przez tydzień spotkacie naszych wolontariuszy w sklepach, dlatego nie zwlekajcie. Włączcie się w naszą akcję.

RG r.gajewski@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu