Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 czerwca. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Książka pachnąca aromatem ziół wyróżniona przez czytelników „Sądeczanina”
Bronek z Obidzy czyli Bronisław Kozieński, poeta z niewielkiej miejscowości w gminie Łącko zgarnął w tym roku w X jubileuszowym konkursie o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora – główną oraz nagrodę przyznaną przez czytelników portalu „Sądeczanin” i miesięcznika „Sądeczanin”. A, która książka zgłoszona w tym roku do tego prestiżowego konkursu zdobyła najwięcej głosów czytelników?
17/05/2022
Podczas uroczystej Gali Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora w Wyższej Szkole Biznesu – NLU w Nowym Sączu wręczono również nagrodę w kategorii „Sądecki Autor”, która została przyznana głosami czytelników portalu Sądeczanin.info oraz miesięcznika „Sądeczanin”. I powędrowała ona do tegorocznego laureata nagrody w tej kategorii – poety Bronka z Obidzy, czyli Bronisława Kozieńskiego.
16/05/2022
Równie sprawnie co piórem włada młotkiem. Po prostu Bronek z Obidzy
Jest osobą nietuzinkową. Trudno go wpisać w jakieś schematy. To nie osobowość, która w coś da się wpisać. Przez krytyków nazywany jest „nieokiełznanym mustangiem”, „juhasem w dżinsach”. To niespokojny duch, ciągle poszukujący. O kim mowa? O Bronku z Obidzy, a właściwie Bronisławie Kozieńskim. Tegorocznym laureacie Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora za 2021 rok w kategorii „Sądecki Autor”.
16/05/2022
23/06/2022 - 11:00
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-fundacja