Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
23/02/2019 - 14:30

Do Adama Ziemianina ustawiła się długa kolejka. Poeta podpisuje swoje książki

Punktualnie o godzinie 14 w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu rozpoczęły się spotkania z autorami książek. Jest to świetna okazja na rozmowę i zdobycie cennego autografu.

Jednym z autorów, którzy biorą udział w Sądeckich Targach Książki jest Adam Ziemianin – znany poeta i prozaik.  Do pisarza ustawiła się długa kolejka. Wszyscy proszą poetę o autograf i dedykację. Wielkim zainteresowaniem cieszy się jego książka pt. „Okrawki. Opowieści o Isi, Wojtku Bellonie i o tamtym Krakowie”.

Jego wiersze oraz teksty śpiewane i wykonywane były przez Stare Dobre Małżeństwo, Elżbietę Adamiak, artystów z Piwnicy pod Baranami i Wolną Grupę Bukowina. Adam Ziemian jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym w Polsce poetą nowej generacji, który kojarzony jest z Sądecczyzną, Beskidami, Doliną Popradu, no i oczywiście Muszyną.

Zobacz też Rozpoczęły się Sądeckie Targi Książki. Nie może Cię tutaj zabraknąć

W Sądeckich Targach Książki bierze udział także historyk dr Łukasz Połomski. Sądeczanie podchodzą do niego i proszą o autograf na jego najnowszej książce pt. „Między zacofaniem a nowoczesnością. Społeczeństwo Nowego Sącza w latach 1867-1939”.

RG [email protected] Fot. IMDziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY