Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
26/01/2024 - 13:40

Hity wydawnicze w fantastycznych cenach. Tania Książka – Kral, tego nie można przegapić

Tania Książka – Krall – tego stoiska na 6. Sądeckich Targach Książki w Krynicy-Zdroju przegapić nie wypada. O tu kupicie największe perełki wydawnicze w najlepszych cenach.

Tania Książka – Krall, to wydawnictwo, które działa już od 30 lat. – Od pewnego czasu sprzedają książki przecenione, końcówki nakładów. Tematyka tych książek jest bardzo różna: poradniki, romanse, sensacja, fantastyka, wiersze, poezja, opracowania literackie, klasyka światowa czyli między innymi Orwell, filozofia – mówi Dariusz Krall, założyciel wydawnictwa. 

Tu aż tętni od słowiańskiej magii. Nie przegap książek Planety Czytelnika

Na stoisku znajdziecie też kolorowanki, książki dla dzieci starszych i młodszych, idealne na zimowe dni i na czas spędzony w samochodzie w trakcie podróży w czasie ferii zimowych. – Każde miasto ma swoją specyfikę czytelniczą. W tamtym roku, podczas ubiegłorocznych targów, sprzedało się bardzo dużo Turanda, co było dla nas sporym zaskoczeniem. W tym roku warto zwrócić uwagę na nasz innych hit, Atlas Świata dla dzieci – zachęca pan Dariusz. 

Wydawnictwo Nocą stawia na młodych, zdolnych polskich pisarzy

A my dodajmy, że jest tutaj sporo literatury kobiecej, lekkiej i przyjemnej, idealnej na zimowe, słotne wieczory. Zapraszamy na 6. Sądeckie Targi Książki. ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

Krynica-Zdrój. Trwają 6. Sadeckie Targi Książki! Zapraszamy do Pijalni Głównej
Krynica-Zdrój. 6. Sadeckie Targi Książki już trwają! Zapraszamy do Pijalni Głównej krynickiego uzdrowiska.
Dziękujemy za przesłanie błędu