Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
23/02/2019 - 15:15

Sądeczanie na Sądeckich Targach Książki. Przyjdź! Naprawdę warto [ZDJĘCIA]

Jeszcze tylko do godziny 20 można zwiedzać stoiska wystawców, którzy przyjechali do Nowego Sącza na I Sądeckie Targi Książki. Jest to świetna okazja do nabycia nowej pozycji, rozmowy z autorami oraz otrzymania autografu.

- Wzięliśmy udział w Sądeckich Targach Książki, ponieważ chcemy się zaangażować w promowanie kultury w lokalnych ośrodkach. Ludzie nie zawsze mają dostęp na miejscu do szerokiego asortymentu książek naukowych, które nasze wydawnictwo wydaje. Wiemy, że jest dużo zamówień w sklepie internetowym przez osoby z Nowego Sącza, Krynicy, Łącka. Targi Książki są wygodną formą dla czytelników - mówi Filip Paluch, przedstawiciel Księgarni Akademickiej i Wydawnictwa Krakowskiego.  

Zobacz też Rozpoczęły się Sądeckie Targi Książki. Nie może Cię tutaj zabraknąć

- Dużą popularnością cieszy się książka „Przeszłość. Pamięć i dziwne ruiny”, ponieważ jest ona związana z dzisiejszą galą konkursu im. Ks. prof. Kumora, ale przede wszystkim z Sądecczyzną. Popularnością cieszą się także „Pamiętniki łąckiego wikarego”. Mamy też kilka pozycji nowych, które budzą zainteresowanie. Wśród nich jest „Historia Ukrainy” oraz dwie pozycje Wojciecha Mazura „Niebo rozwianych nadziei” i „ Lot ku burzy” – dodaje Filip Paluch.

RG [email protected] Fot. RG

Tłumy sądeczan na Sądeckich Targach Książki. Przyjdź! Naprawdę warto
Jeszcze tylko do godziny 18 można zwiedzać stoiska wystawców, którzy przyjechali do Nowego Sącza na I Sądeckie Targi Książki. Jest to świetna okazja do nabycia nowej pozycji, rozmowy z autorami oraz otrzymania autografu.


Dziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY