Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
26/01/2024 - 18:30

To była walka do ostatniej sekundy. Już wiadomo, kto został Sądeczaninem Roku 2023

Znów ogromna liczba oddanych głosów i fankluby, które do ostatnich minut walczyły o swoich faworytów… Już wiadomo, kto wygrał tę niesamowitą bitwę na głosy. W posiadaniu tej pilnie strzeżonej tajemnicy są teraz tylko członkowie kapituły, którzy obradowali w piątek. Dla innych wszystko stanie się jasne podczas uroczystej, sobotniej gali w Pijalni Głównej w Krynicy.

Na liście zgłoszonych kandydatów, zaakceptowanej przez kapitułę najważniejszego na Sądecczyźnie plebiscytu, znalazła się  doborowa piętnastka. Głosowanie trwało do czwartku, do 25stycznia , do godziny 12. Walka fanklubów o swoich faworytów toczyła się do ostatniej chwili. Szczególne wrażenie robiła otwarta urna wypełniona po brzegi kuponami.

Czytaj też „O Santa Madonna!” Nikt się nie spodziewał takiego zakończenia głosowania na Sądeczanina Roku [WIDEO]

Potem zostały policzone kupony, zsumowane wyniki z głosowania internetowego i SMS. To wielkie liczenie oficjalnie zatwierdziła dziś kapituła plebiscytu, w skład której wchodzą przede wszystkim laureaci zaszczytnego tytułu Sądeczanina Roku z lat ubiegłych.

Czytaj też Niezwyczajny koncert orkiestry straży granicznej podczas gali plebiscytu na Sądeczanina Roku 2023. Wstęp wolny!

Kto wygrał? Kto otrzymał najwięcej głosów? Kim jest Sądeczanin Roku 2023? Teraz to pilnie strzeżona tajemnica. Wszystko będzie jasne w  sobotę 27 stycznia, podczas uroczystej gali w Pijalni Głównej w Krynicy. Zapowiadają się wielkie emocje i wielkie show  Orkiestry Reprezentacyjnej  Straży Granicznej, która w swoim repertuarze ma między innymi muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową.  Sądeccy muzycy w mundurach  mogą się pochwalić wielką armią fanów.   

Zapraszamy wszystkich na wielką galę. Wstęp wolny ([email protected])  

Członkowie kapituły: Zygmunt Berdychowski (przewodniczący), Zygmunt Staniszewski, Maria Barbara Szarota, Wincenty Tokarz, Wioletta Oleksy, Celestyn Żeliszewski, Zbigniew Konieczek, Bożena Damasiewicz, Władysław Matczuk, Wioletta Nowak, Jan Radzik, Anna Szczepanik-Dziadowicz, Tomasz Kowalski, Przemysław Bawołek (sekretarz)

Dziękujemy za przesłanie błędu