Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
27/01/2024 - 15:00

Już dziś wielka gala Sądeczanina Roku połączoną z niesamowitym koncertem! ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY

Znów ogromna liczba oddanych głosów i fankluby, które do ostatnich minut walczyły o swoich faworytów… Już wiadomo, kto wygrał tę niesamowitą bitwę na głosy. Na razie w posiadaniu tej pilnie strzeżonej tajemnicy są teraz tylko członkowie kapituły, którzy obradowali w piątek. Dla innych wszystko stanie się jasne podczas uroczystej, sobotniej gali w Pijalni Głównej w Krynicy.

Na liście zgłoszonych kandydatów, zaakceptowanej przez kapitułę najważniejszego na Sądecczyźnie plebiscytu, znalazła się  doborowa piętnastka. Głosowanie trwało do czwartku, do 25stycznia , do godziny 12. Walka fanklubów o swoich faworytów toczyła się do ostatniej chwili.

Kto wygrał? Kto otrzymał najwięcej głosów? Kim jest Sądeczanin Roku 2023? Teraz to pilnie strzeżona tajemnica. Wszystko będzie jasne  już dzisiaj, podczas sobotniej wielkiej gali w sali koncertowej Pijalni Głównej.  

Czytaj też To była walka do ostatniej sekundy. Już wiadomo, kto został Sądeczaninem Roku 2022  

Będzie mnóstwo emocji i rewelacyjny koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza, która z powodzeniem koncertuje na całym świecie. Muzycy w mundurach potrafią zrobić wielkie show. W swoim  repertuarze mają  między innymi muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową, może się pochwalić wielką armią fanów.

Czytaj też   „O Santa Madonna!” Nikt się nie spodziewał takiego zakończenia głosowania na Sądeczanina Roku [WIDEO] 

Jaka muzyczna uczta szykuje się podczas koncertu? To niespodzianka.  Zapraszamy do Pijalni Głównej. To już dziś,  w sobotę 27 stycznia, na godzinę 17. Wstęp wolny  ([email protected]) fot.jm

Dziękujemy za przesłanie błędu