Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
Szkoły pozostają zamknięte do 26 kwietnia, wydłużeniu ulega okres pobierania zasiłków pielęgnacyjnych, przełożona jest matura i egzamin ósmoklasisty - ogłosił dziś premier Morawiecki. - Granice pozostaną zamknięte do 3 maja, a imprezy masowe są nadal zakazane aż do odwołania. Od następnego czwartku poza domem, w przestrzeni publicznej możemy się poruszać tylko mając zasłonięte usta i nos - zapowiada minister zdrowia Łukasz Szumowski. #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
06/04/2020
Rytro: koronawirus nie zablokuje rozbudowy kanalizacji
Mamy doskonale wieści dla mieszkańców Rytra – mimo epidemii koronawirusa i wynikających z niej ograniczeń gminie udało się przeprowadzić i rozstrzygnąć przetarg na rozbudowę sieci kanalizacyjnej na Połomi Wyżnej.
06/04/2020
Życie czy RODO? Jesteśmy traktowani jak zbędny element w czasie epidemii...
- Jesteśmy w czasie epidemii traktowani jak zbędny element, jesteśmy wykluczeni z systemu przepływu informacji chociaż to właśnie my jesteśmy na pierwszej linii frontu – mówią jednym głosem samorządowcy: wójtowie i burmistrzowie, z którymi cały czas dyskutujemy o tym, co jest ważniejsze podczas epidemii koronawirua, zdrowie i życie czy ustawa o ochronie danych osobowych.
03/04/2020
table-regionalne